7 GÜNLÜK MARATONU

17 OCTOBER - 23 OCTOBER

1 gün yap bitir detoksları ve 5 günlük klasik Umay Villa detokslarını birleştirip sizler için çok etkili 7 günlük detoks maraton programı hazırladık.
Başladığı işi bitirmek isteyenler için çok verimli bir programdır.

1) kendin pişir kendin ye paketi: 1 gün önceden paylaşılacak olan menüleri kendiniz hazırlayacaksınız. 5 günlük alışveriş listesi detoks başlamadan birkaç gün önce grupta paylaşılacaktır. Egzersiz programı da yine günlük olarak grupta yazılacaktır.

2) Hazır paket: İstanbul, İzmir ve Ankara için adrese teslim günlük paketlerdir. Diğer sehirlere hazır paket gönderimi icin bizi arayabilirsiniz. Hazır paketler 3 ana öğün, 2 ara öğün, detoks içecekleri, detoks çayları bulunmaktadır.

Bize her gün saat 08-19 arasında aşağıdaki telefon numaralarından ulaşabilirsiniz.
0530 959 67 37
0536 261 79 69
0530 100 77 99
0212 239 90 69
Mailimiz: meno.kilos@gmail.com
Menokg kurallar:
1) hazır paket ertelemeler sadece yazılı olarak kabul edilmektedir. meno.kilos@gmail.com e yazarak yapılması gerekmektedir. whatsapp mesajı veya telefonda erteleme kabul edilmemektedir..
2) hazır paket iptali sadece doktor raporuyla belgelendirilmiş sağlık sorunları nedeniyle kabul edilmektedir.
3) kapalı grupta alışveriş listesi paylaşıldıktan sonra kendin pişir kendin ye paketlerinin iptal edilmesi, para iadesi mümkün değildir.
4) ertesi gün için hazır paket ertelemesi gün içinde saat 12'ye kadar yazılı olarak yapılabilmektedir.
5) kendin pişir kendin ye grubuna dahil olanlar hazır pakete geçmeyi istedikleri taktirde yine meno.kilos@gmail.com a yazılı olarak taleplerini bildirebilir, aradaki fiyat farkını ödemeleri durumunda hazır pakete geçebilirler.
6) Kurye ücreti Istanbul icin KDV dahil günlük 17 TL, diğer şehirler icin kurye ücreti günlük KDV dahil 35 TL'dir. Istanbul dışı sipariş teslimat saatleri icin sizi arayacağız.