Süper8 Haftalık Detoks Maratonu -%20 indirimde organik ve organik olmayan malzemelerle

27 JANUARY - 21 MARCH

Süper Detoks Maratonu organik ve organik olmayan %20 indirimde SÜPER DETOKS MARATONU: hafta sonları hariç 8 tane birbirinden farklı ve etkili 5 günlük detoksun uygulanacağı detoks grubudur. %15 fiyat avantajlıdır. Bütün detoks grupları organik ve organik olmayan malzemelerle hazırlanmış Bu programa hem "kendin pişir kendin ye" hem de "hazır paket" seçeneği bulunmaktadır. Bize her gün saat 08-19 arasında aşağıdaki telefon numaralarından ulaşabilirsiniz.
0530 959 67 37
0536 261 79 69
0212 239 90 69
Mailimiz: meno.kilos@gmail.com
Menokg kurallar: Menokg kurallar:
1) hazır paket ertelemeler sadece yazılı olarak kabul edilmektedir. meno.kilos@gmail.com e yazarak yapılması gerekmektedir. whatsapp mesajı veya telefonda erteleme kabul edilmemektedir..
2) hazır paket iptali sadece doktor raporuyla belgelendirilmiş sağlık sorunları nedeniyle kabul edilmektedir.
3) kapalı grupta alışveriş listesi paylaşıldıktan sonra kendin pişir kendin ye paketlerinin iptal edilmesi, para iadesi mümkün değildir.
4) ertesi gün için hazır paket ertelemesi gün içinde saat 12'ye kadar yazılı olarak yapılabilmektedir.
5) kendin pişir kendin ye grubuna dahil olanlar hazır pakete geçmeyi istedikleri taktirde yine meno.kilos@gmail.com a yazılı olarak taleplerini bildirebilir, aradaki fiyat farkını ödemeleri durumunda hazır pakete geçebilirler.
6) Kurye ücreti Istanbul icin KDV dahil günlük 17 TL, diğer şehirler icin kurye ücreti günlük KDV dahil 35 TL'dir.
Istanbul dışı sipariş teslimat saatleri icin sizi arayacağız.